NOVINKY

Novinky ze světa rychlostních disciplín, články z akcí, aktuality...
 

Bohužel nám vládní opatření neumožnila uspořádat Galavečer s předáváním cen Championům a Highpoint championům a tak byly ceny NBHA CZ 2020 a výhry od sponzorů rozeslány výhercům poštou.

Na Valné hromadě 19.9.2020 konané v Hoštce u Roudnice nad Labem odstoupila z funkce Sekretářky Iveta Šedivá a následně byla z kandidátů zvolena Klára Kopecká.

Sezónu jsme zakončili tradičně na ranči Ježkův Mlýn v Hoštce. Po několika propršených chladných finále posledních let se na nás letos pro změnu usmálo počasí a dokonce i vysvitlo sluníčko.

Srdečně zveme všechny milovníky koní a zejména pak naše členy na Kovbojský mejdan, kde proběhne 24.10.2020 na Zámeckém statku Býkov (Hromnice u Plzně) vyhlášení championů roku 2020 a předávání cen.

Evropský pohár každoročně konaný na výstavišti u francouzského Lyonu - Equita Lyon zatím vše nasvědčuje tomu, že se bude konat v termínu 28.10. - 1.11.2020.

Nováčkem roku 2020 se stává Edyta Wojewoda, která splnila všechny podmínky a nasbírala nejvíce cenných bodů na závodech NBHA CZ. Gratulujeme!

Highpoint championi celou sezonu sbírali body v jednotlivých divizích a disciplínách a my jsme rádi, že je můžeme za jejich výkony náležitě pochválit!

Říká se: To nejlepší nakonec! A tak nějak by se asi dalo shrnout poslední kvalifikační kolo letošního seriálu našich závodů. S radostí jsme se vrátili do námi každoročně navštěvovaných Kozohlod, které se ale každým rokem mění a vylepšují. Ani letošní rok nebyl výjimka a tak kromě jiného přibylo u arény i zázemí pro naše zapisovače a moderátora -...

Čtvrté kolo závodů se konalo, na pro nás novém ranči, nedaleko Ústí nad Labem. Za pořadatele, ale myslím, že i za jezdce lze říci, že všichni byli spokojeni s velikostí i povrchem arény a servisem!

ESHOP

19.08.2020

Máme pro Vás novinku! :) Na mnohé dotazy, zda je možné někde zakoupit textil s logem NBHA CZ, už máme odpověď - ANO!

S třetím kolem letošní - trochu neobvyklé sezóny - jsme se vrátili na náš oblíbený, téměř domovský ranč Ježkův Mlýn v Hoštce u Roudnice nad Labem. Počasí se nám vydařilo a jezdců dorazilo zase o něco více.

V teplém červenci se NBHA závody opět po dvou letech vrátily na Statek Krkavčí hora. Účast jezdců již byla větší než na prvním kole, ale stále to trochu vypadá, že je polovina ještě v karanténě :)