NOVINKY

Novinky ze světa rychlostních disciplín, články z akcí, aktuality...
 

Stejně jako v předchozích letech, i letos ve spolupráci s Western Sports TV vyhlašujeme soutěž "Rookie of the year" - tedy o nováčka roku! Cílem této soutěže je přilákat nové jezdce. Pokud tedy sám nováček nejsi, ale máš ve svém okolí někoho, kdo by se jím mohl stát, nezapomeň mu o naší soutěži říct!

Sezóna 2019 nám utekla jako voda, ale byla to jízda, přátelé! Tedy samozřejmě spoustu jízd, které byly plné adrenalinu, napětí a někdy i akrobacie.Zde je shrnutí naší letošní sezóny a připomenutí těch nejlepších momentů a událostí, které se tento rok v naší NBHA udály.
Moc děkujeme všem sponzorům a partnerům za spolupráci.Těšíme se na Vás v příštím...

Letos jsme se s galavečerem vrátili do Plzně do Alfa klubu a to společně s Prorodeo Czech Association. Přísloví "více lidí, více zábavy" v tomto případě určitě platilo a hned po ocenění všech šampionů obou asociací jsme se pustili do pořádného teambuildingu!

Srdečně zveme všechny členy, jezdce a přátele NBHA CZ a rychlostních disciplín na společné vyvrcholení letošní sezóny 2019 a předávání ocenění těm nejlepším na slavnostním Galavečeru NBHA CZ.

Každoroční finálové kolo NBHA CZ je za námi! Jak je již skoro tradicí - finále se uskutečnilo v Hoštce na Ranči Ježkův mlýn, kde je také pro rychlostní disciplíny jeden z nejlepších povrchů u nás v republice. Hlubší písek a větší aréna spolehlivě otestuje atletické schopnosti každé jezdecké dvojice a tak i letošní finálový souboj stál za to.

Highpoint championi celou sezonu sbírali body v jednotlivých divizích a disciplínách a my jsme rádi, že je můžeme za jejich výkony náležitě pochválit!

S pátým kolem jsme se vrátili na Mitrovskou arénu. Moc děkujeme majitelům areálu, že nám vyšli vstříc a upravili arénu dle našich požadavků. Jezdci tak opět mohli závodit ve skvělých podmínkách a na kvalitním povrchu, tak jak je na našich závodech standardem. Poslední jezdci se kvalifikovali na Národní Finále NBHA CZ, které vypukne již za pouhé dva...

NBHA CZ již čtvrtým rokem uspořádalo Jackpotový závod s dotací 16.000,- CZK v disciplíně Barrel race při Friends festivalu americké kultury konaném na Dostihovém závodišti v Pardubicích. Pro výherce byla kromě finanční výhry připravena i trofejní přezka.

Vyvěšení informací a propozic na Evropský pohár ve francouzském Lyonu je předzvěstí blížícího se podzimu...

Pardubické závodiště je pro nás již tradiční arénou a je radost se na toto historické místo každý rok vracet hned několikrát! Letos jsme zde se čtvrtým kolem byly poprvé, ale ještě se vrátíme v srpnu s jackpotovým závodem Friends Fest. Přesto, že místní aréna patří k těm mělčím a tvrdším, její velikost a zdejší zázemí vždy přiláká mnoho jezdců. I...

Třetí kolo proběhlo v půlce června v areálu kam se každým rokem vracíme na velkou arénu s dobrým povrchem - v Kozohlodech na ranči Dalu, nedaleko Kutné Hory. Máme to štěstí, že nás stejně jako v předchozích letech zastihlo teplé a slunné letní počasí.