NOVINKY

Novinky ze světa rychlostních disciplín, články z akcí, aktuality...
 

Srdečně zveme všechny milovníky koní a zejména pak naše členy na Kovbojský mejdan, kde proběhne 24.10.2020 na Zámeckém statku Býkov (Hromnice u Plzně) vyhlášení championů roku 2020 a předávání cen.

Evropský pohár každoročně konaný na výstavišti u francouzského Lyonu - Equita Lyon zatím vše nasvědčuje tomu, že se bude konat v termínu 28.10. - 1.11.2020.

Nováčkem roku 2020 se stává Edyta Wojewoda, která splnila všechny podmínky a nasbírala nejvíce cenných bodů na závodech NBHA CZ. Gratulujeme!

Highpoint championi celou sezonu sbírali body v jednotlivých divizích a disciplínách a my jsme rádi, že je můžeme za jejich výkony náležitě pochválit!

Říká se: To nejlepší nakonec! A tak nějak by se asi dalo shrnout poslední kvalifikační kolo letošního seriálu našich závodů. S radostí jsme se vrátili do námi každoročně navštěvovaných Kozohlod, které se ale každým rokem mění a vylepšují. Ani letošní rok nebyl výjimka a tak kromě jiného přibylo u arény i zázemí pro naše zapisovače a moderátora -...

Čtvrté kolo závodů se konalo, na pro nás novém ranči, nedaleko Ústí nad Labem. Za pořadatele, ale myslím, že i za jezdce lze říci, že všichni byli spokojeni s velikostí i povrchem arény a servisem!

ESHOP

19.08.2020

Máme pro Vás novinku! :) Na mnohé dotazy, zda je možné někde zakoupit textil s logem NBHA CZ, už máme odpověď - ANO!

S třetím kolem letošní - trochu neobvyklé sezóny - jsme se vrátili na náš oblíbený, téměř domovský ranč Ježkův Mlýn v Hoštce u Roudnice nad Labem. Počasí se nám vydařilo a jezdců dorazilo zase o něco více.

V teplém červenci se NBHA závody opět po dvou letech vrátily na Statek Krkavčí hora. Účast jezdců již byla větší než na prvním kole, ale stále to trochu vypadá, že je polovina ještě v karanténě :)

Sezóna letos odstartovala déle než jsme zvyklí. První kolo mělo být vlastně kolem čtvrtým a začínat jsme měli o měsíc dříve. Alespoň měli jezdci více času na přípravu.

Huráááá... skončila karanténa, jsou povoleny venkovní sportovní akce a my tak můžeme konečně začít závodit :)

PRAVIDLA 2020

23.02.2020

V pravidlech NBHA CZ došlo na základě hlasování členů na Valné hromadě k těmto změnám: