NOVINKY

Novinky ze světa rychlostních disciplín, články z akcí, aktuality...
 

Sezóna letos odstartovala déle než jsme zvyklí. První kolo mělo být vlastně kolem čtvrtým a začínat jsme měli o měsíc dříve. Alespoň měli jezdci více času na přípravu.

Huráááá... skončila karanténa, jsou povoleny venkovní sportovní akce a my tak můžeme konečně začít závodit :)

PRAVIDLA 2020

23.02.2020

V pravidlech NBHA CZ došlo na základě hlasování členů na Valné hromadě k těmto změnám:

V termínu 11. - 13.6.2020 se bude konat Youth World Cup v Brazílii.

Kvalifikovaní jezdci dle aktuálního highpoint žebříčku v disciplíně Barrel race. Oslovováni budou Prezidiem NBHA CZ.

Jak jinak než tradičně v květnu Evropský šampionát v italské Cremoně. Zapište si datum: 1. - 3. 5. 2020. Více informací brzy doplníme.

Stejně jako v předchozích letech, i letos ve spolupráci s Western Sports TV vyhlašujeme soutěž "Rookie of the year" - tedy o nováčka roku! Cílem této soutěže je přilákat nové jezdce. Pokud tedy sám nováček nejsi, ale máš ve svém okolí někoho, kdo by se jím mohl stát, nezapomeň mu o naší soutěži říct!

Sezóna 2019 nám utekla jako voda, ale byla to jízda, přátelé! Tedy samozřejmě spoustu jízd, které byly plné adrenalinu, napětí a někdy i akrobacie.Zde je shrnutí naší letošní sezóny a připomenutí těch nejlepších momentů a událostí, které se tento rok v naší NBHA udály.
Moc děkujeme všem sponzorům a partnerům za spolupráci.Těšíme se na Vás v příštím...

Letos jsme se s galavečerem vrátili do Plzně do Alfa klubu a to společně s Prorodeo Czech Association. Přísloví "více lidí, více zábavy" v tomto případě určitě platilo a hned po ocenění všech šampionů obou asociací jsme se pustili do pořádného teambuildingu!

Na Evropský pohár 2019 do francouzského Lyonu se vydala početná česká ekipa.