NOVINKY

Novinky ze světa rychlostních disciplín, články z akcí, aktuality...
 

Srdečně zveme všechny členy, jezdce a přátele NBHA CZ a rychlostních disciplín na společné vyvrcholení letošní sezóny 2018 a předávání ocenění těm nejlepším na slavnostním Galavečeru NBHA CZ.

V září se naše prezidentka Kristýna Tesařová po boku s viceprezidentkou Gabrielou Aujeskou zúčastnila Italského šampionátu Reggio Emilia. Na jednom z jejích koní, zkušenějším valachovi jménem Dick Hill Bars, závodila v dámském závodě také Gabriela.

Vyvěšení informací a propozic na Evropský pohár ve francouzském Lyonu je předzvěstí blížícího se podzimu... uzávěrka 10.10.2018!

Highpoint championi celou sezonu sbírali body v jednotlivých divizích a disciplínách a my jsme rádi, že je můžeme za jejich výkony náležitě pochválit!

Závodní sezóna je tímto za námi a musíme říci, že velmi úspěšně! Tolik jezdců a členů, jako v letošním roce snad ještě naše asociace nezažila. A moc nás to těší!

Jak jsme již psali v krátké reportáži z pátého kola - v rámci výstavy Koně v akci, jsme stejně jako v předchozích letech, zajistili ukázky rychlostních disciplín pro návštěvníky výstavy. Opět byly k vidění jízdy jezdců NBHA v disciplínách Barrel race a Pole bending a to jak v sobotu tak i v neděli.

Jedinečná a originální show byla k vidění v rámci pátého a posledního kola NBHA závodů na Pardubickém závodišti! Úžasná Light-Night show vzala dech desítkám diváků, kteří po náročném dni vydrželi až do 22 hodiny na její začátek.

Páté kolo NBHA se během sezóny přesunulo z původně plánovaného Mitrova na Pardubické závodiště, kde proběhlo v rámci 20. ročníku mezinárodní výstavy Koně v Akci.

Na World Cup se českou NBHA vydali reprezentovat jezdci Vladimír Šedivý a Ondřej Pavlíček spolu s team managerkou Ivetou Šedivou a nezklamali!

Týká se pokynů pro příjezd a parkování na Dostihovém závodišti v Pardubicích při 5. kole NBHA CZ závodů od pátku 24.8.

NBHA CZ již třetím rokem uspořádalo Jackpotový závod s dotací 16.000,- CZK v disciplíně Barrel race při Friends festivalu americké kultury konaném na Dostihovém závodišti v Pardubicích. Pro výherce byla kromě finanční výhry připravena i trofejní přezka.

Zveme závodníky i diváky na naše závody pořádané v rámci 20. Mezinárodní výstavy Koně v akci - která proběhne 25. - 26.8.2018 na Dostihovém závodišti v Pardubicích. V rámci této výstavy, pořádáme 5. kolo NBHA CZ závodů a zároveň speciální noční LIGHT - NIGHT Jackpotový závod. Tak neváhejte a přijeďte závodit nebo nás podpořit a užít si skvělou...

Další kolo závodů NBHA CZ bylo premiérově uspořádáno na Statku Krkavčí hora u Berouna. Letošní rok to bylo nejzápadněji konané kolo u nás.