NOVINKY

Novinky ze světa rychlostních disciplín, články z akcí, aktuality...
 

Jedinečná a originální show byla k vidění v rámci pátého a posledního kola NBHA závodů na Pardubickém závodišti! Úžasná Light-Night show vzala dech desítkám diváků, kteří po náročném dni vydrželi až do 22 hodiny na její začátek.

Páté kolo NBHA se během sezóny přesunulo z původně plánovaného Mitrova na Pardubické závodiště, kde proběhlo v rámci 20. ročníku mezinárodní výstavy Koně v Akci.

Na World Cup se českou NBHA vydali reprezentovat jezdci Vladimír Šedivý a Ondřej Pavlíček spolu s team managerkou Ivetou Šedivou a nezklamali!

Týká se pokynů pro příjezd a parkování na Dostihovém závodišti v Pardubicích při 5. kole NBHA CZ závodů od pátku 24.8.

NBHA CZ již třetím rokem uspořádalo Jackpotový závod s dotací 16.000,- CZK v disciplíně Barrel race při Friends festivalu americké kultury konaném na Dostihovém závodišti v Pardubicích. Pro výherce byla kromě finanční výhry připravena i trofejní přezka.

Zveme závodníky i diváky na naše závody pořádané v rámci 20. Mezinárodní výstavy Koně v akci - která proběhne 25. - 26.8.2018 na Dostihovém závodišti v Pardubicích. V rámci této výstavy, pořádáme 5. kolo NBHA CZ závodů a zároveň speciální noční LIGHT - NIGHT Jackpotový závod. Tak neváhejte a přijeďte závodit nebo nás podpořit a užít si skvělou...

Další kolo závodů NBHA CZ bylo premiérově uspořádáno na Statku Krkavčí hora u Berouna. Letošní rok to bylo nejzápadněji konané kolo u nás.

Zveme závodníky i diváky na jedinečnou akci - Friends Fest - festival americké kultury, který proběhne 11.8.2018 na Dostihovém závodišti v Pardubicích. V rámci tohoto festivalu, stejně jako předchozí ročníky, pořádáme Jackpotový závod. Tak neváhejte a přijeďte závodit nebo nás podpořit a užít si skvělou zábavu!

Další kolo závodů NBHA CZ bylo premiérově uspořádáno na Mitrovském statku. Areál s vlastní restaurací a perfektním zázemím pro závodníky přilákal opět hojný počet startujících.

Jestli nás počet startujících v prvním kole v květnu zaskočil, tak v druhém kole nám vyrazil dech! Přihlásilo se 50 startovních dvojic. V Barrel race ve třídě Open bylo nakonec 30 startujících.

S velkou lítostí oznamujeme, že se barelová klinika ruší 😢 kvůli neserióznosti zájemců o plánovanou lasařskou a horsemanship kliniku a jejich neschopnosti zaplatit do dnešního data zálohu, aby mohla být letenka pro Terryho objednaná, ruší se bohužel i klinika barelová. Pokud se totiž náklady na letenku nepodělí mezi více subjektů, vzroste cena....